Podsumowanie odwiedzin w innych szkołach.

  • 472

Poligon Przedsiębiorczości to możliwość przede wszystkim zdobycia ciekawej wiedzy. Ale niech rzuci kamieniem ten, kto wybierając się na którykolwiek Poligon nie myślał o pizzy? Jest też kwestia integracja z innymi uczniami, znajomymi i znajomymi znajomych, czy kompletnie nieznajomych. Postanowiliśmy zaprosić 22 szkoły osobiście na nasze wydarzenie. W grupach 2-6 osobowych chodziliśmy z plakatami i ulotkami. Jak nam wyszło zapraszanie? Czytaj dalej, by się dowiedzieć!

1.Poniedziałek

Tego dnia 3 grupy wybrały się do Norwida, Kopernika, Żeromskiego, Jose, Domeyki, Zamoyskiego, Nowaka-Jeziorańskiego, a także Batorego. Uczniowie sami się zgłosili, co więcej, zabiegali, by ich dopisać do odpowiedniej grupy. Jak wspominają swoje wyjście? ,,Było miło, zobaczyłem się ze znajomymi z gimnazjum, z którymi nie zawsze jest czas się zobaczyć.”- znajomości, to siła naszych wyjść. Większość z uczniów widziała się chociaż jednokrotnie z kumplami z zajęć pozalekcyjnych, starych placówek, a czasem nawet wspólnego podwórka (czasy mgliste, ale jednak). W większości szkół byliśmy przyjęci bardzo miło, aczkolwiek zdarzały się przypadki, że nie mogliśmy w pełni rozwinąć skrzydeł promocji. Coż, trudno;).

 

 

 

 

 

 

 

 

2, Wtorek,

Drugiego dnia nie odwiedziliśmy już tyle szkół, ale wrażenia były podobne- znajomi, szybka ,,sprzedaż” Poligonu i pośpiech, by zdążyć do drugiej szkoły. Tym razem na tapetę poszły: Maczek, Lelewel, Hoffmanowa, Staszic i Czacki. W Lelewelu znaleźliliśmy już nawet chętnych, którzy zgodzili się na fotografię!

3. Czwartek.

Po środowej przerwie przyszedł czas na dosyć pracowity czwartek. Wtedy to 4 grupy odwiedziły 10 szkół, w tym jedną prywatną.

Bardzo dziękujemy całemu sztabowi osób, które poświęciły swój czas dla Poligonu. Dziękujemy również za miłe przyjęcie w szkołach- były to bardzo przyjemne odwiedziny!

 

 

 

Podobne wpisy